Logo Drzwi Wałdoch Oferta

Usługi Stolarskie

Formularz kontaktowyUsługi Stolarskie
Ireneusz Wałdoch

Czarniż 18, 89-632 Brusy
tel. 602 426 960

drzwi@drzwi-waldoch.pldrzwi@drzwi-waldoch.pl

OFERTA

Usługi Stolarskie - Ireneusz WałdochDrzwi to nieodłączny element domu. Przy doborze drzwi musimy wiedzieć, gdzie będą zamontowane i jaką będą spełniać rolę w budynku. Nasza firma dzieli drzwi na 2 główne kategorie:
- drzwi zewnętrzne,
- drzwi wewnęrzne,
jednak każde z nich mogą dzielić się między sobą na drzwi rzeźbione, oszklone, drzwi lewe lub prawe, drzwi z witrażem, drzwi przesuwane, łamane, itp.

Drzwi wykonujemy na zamówienie i według potrzeb klienta.

Strona, na którą będą się otwierały drzwi ma bardzo istotne zanczenie dla użytkownikow. Aby określić kierunek otwierania warto dobrze się zastanowić. Musimy brać pod uwagę kilka podstawowych czynników:
- ciąg komunikacyjny (w którą stronę najczęściej podążamy otwierając dane drzwi),
- włącznik światła,
- ustawienie mebli,
- funkcjonalność pomieszczenia, itd.

Aby określić strony drzwi, stajemy twarzą do drzwi i jeśli zawiasy są po lewej stronie – są to drzwi lewe, jeżeli zawiasy widzimy po prawej stronie - drzwi prawe. Drzwi prawe i drzwi lewe Otwieranie drzwi na zewnątrz, czyli np. na przedpokój (stojąc w przedpokoju widzimy zawaisy, a drzwi otwierają się na przedpokój).

Otwierane drzwi do środka - (otwieranie do wnętrza pokoju, będąc w pokoju widzimy zawiasy i drzwi otwierają się do pomieszczenia, w którym jesteśmy).